Gençler Hastanemiz Renklendiriyor

Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Güzel Sanatlar Kulübü Kara kalem ve Yağlı boya eğitimi alan gençler,  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın  "Gençlerin İyilik Ağacı" projesi kapsamında, Bartın Devlet Hastanesi  Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları ek binası  Çocuk Hastalıkları poliklinik  bölümünün duvarlarını çizgi ve çocuk kahramanların figürleri ile renklendirdi.

Gönüllü  gençler,  çocuk hastalarımızın hastaneye girişlerinden itibaren hastane ortamın yarattığı gerginlik ve stresi azaltmak için muayene alanlarının bulunduğu duvarlara çizdikleri resimlerle  ortamın daha eğlenceli bir hale dönüştürülmesini sağladılar. Bekleme alanlarına yapılan resimler özellikle küçük çocukların ilgisini daha fazla çekti. 

Gençlerin proje kapsamında yapmış olduğu bu çalışmalar diğer illerdeki gençlerimize örnek olurken,  hastanemize yapılan bu uygulamalar hasta ve hasta yakınları tarafından büyük bir memnuniyet ile karşılandı.

Gençler kendilerine sağlanan bu güzel etkinlik için Bartın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr Osman AÇIKGÖZ'e  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Ali ÖZDEMİR'E ve Bartın Gençlik Merkezi Müdür Vekili Sayın Muammer KAYA'ya teşekkür ettiler.

Haber tarihi: 23 / 01 / 2017
Haber Okunma: 1374
Haber Yorumları: 0
Önceki: İyontoferez Artık İlimizde Aşırı Terleme İçin İl Dışına Sevk Yapılmayacak
Sonraki: Toplum Ruh Sağlığı Merkezimiz 4. Kültür- Sanat Etkinliği Gerçekleştirdi


Linkler


İstatistikler
Toplam: 666027
Aktif: 20
Bugün: 354
Dün: 1017


Bartın Devlet Hastanesi Bilgiişlem Birimi  © 2013 - 2016

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal