Devlet Hastanesi Asansörleri Yenilenerek Hizmete Giriyor

Bartın Devlet Hastanesi'nde 12 yıldır hizmet veren ve zaman içinde yıpranan asansörlerimiz yenilenerek hizmete giriyor.  Yenilenen asansörlerimizde görme ve duyma engelli vatandaşlarımızın hizmete erişimini kolaylaştıran tutunma barları, sesli uyarı sistemi ve brail alfabesi yer almaktadır.

Yaklaşık 12 yıl önce o günün şartları ile yapılan asansörlerimizin  her yıl düzenli bakımları yapılmasına rağmen, her geçen gün hasta sayımızın artması ile birlikte mevcut talebi karşılamakta yetersiz kalması sonucu,  ihalesi yapılarak  yenileme çalışmaları hızla devam etmektedir.

Öncelikle Kadın Doğum binamızdaki asansörlerden başlanılarak  devam eden yenileme çalışmalarında hastane işleyişini aksatmadan kısa süre içinde tüm binalarımızdaki asansörlerin tadilat ve revize  çalışmaları tamamlanacaktır.

Asansör İşletme, Bakım ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği çerçevesinde hastanemizdeki asansörlerimizde kumanda sistemleri, kat kumanda panelleri,  asansör içi kabin butonları değiştirilmiş ve direk duruş sistemi ile aşırı yük sistemleri yenilenerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Yenileme sürecinde  gösterilen sabır ve anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Haber tarihi: 16 / 10 / 2017
Haber Okunma: 300
Haber Yorumları: 0
Önceki: Ekran Bağımlılığı Eğitimi Gerçekleştirildi
Sonraki: Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği'nce Yapılan Bartın Devlet Hastanesi'ne ait Kamuoyu Duyurusu

fotoğraf açıklaması

fotoğraf açıklaması
Linkler


İstatistikler
Toplam: 666016
Aktif: 18
Bugün: 334
Dün: 1017


Bartın Devlet Hastanesi Bilgiişlem Birimi  © 2013 - 2016

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal